LevelUp, Poradniki

LevelUp – wprowadzenie

Łukasz Liszko - LevelUp - rozwój osobisty i samodoskonalenie

[aktualizacja 05.09.2023]

Samodoskonalenie się, rozwój umiejętności, czy dążenie do wyznaczonych celów to dla mnie bardzo ważna kwestia. Myślę, że jest to też priorytetowa sprawa dla wielu innych osób. Zapewne większość ludzi chce stać się lepszą wersją siebie. Posiąść nowe umiejętności. Być lepszym, żeby uczynić swoje życie, jak i życie swoich bliskich, lepszym. Dlatego też przedstawiam Wam serię LevelUp. Serię, w której chciałbym pokazać moją drogę do bycia lepszym artystą, lepszym człowiekiem. Drogę ku marzeniom, wyznaczonym celom i lepszemu życiu. Będzie mi miło jeśli Wy też rozpoczniecie taką własną wędrówkę razem ze mną. Bo razem zawsze raźniej i na pewno łatwiej wiedząc, że nie jesteśmy na tym szlaku sami. Przejdźmy więc do konkretów. Do tego co seria LevelUp będzie zawierać, planom na jej rozwój i przedstawienie w kolejnych wpisach.

LevelUp – co się tutaj znajdzie

Ogólnie chciałbym się tutaj z Wami dzielić następującymi rzeczami:

  • tygodniowymi podsumowaniami wykonanych projektów – zarówno prywatnych jaki i komercyjnych (tymi drugimi o ile będzie to możliwe, i nie będą pod NDA),
  • tym czego nowego nauczyłem lub uczę się odnośnie grafiki i fotografii,
  • ciekawymi artykułami, filmami, które obejrzałem, a które uznam za pomocne w drodze do samorealizacji i stawaniu się lepszą wersją siebie,
  • książkami wartymi przeczytania,
  • poradami na temat zarządzania czasem, planowaniem, biznesowo-finansowymi (powiedzmy bardziej dla artystów),
  • tematami związanymi z dbaniem o kondycję fizyczną – co robię i co moim zdaniem się tutaj sprawdza w tej kwestii,
  • ogólnymi przemyśleniami z każdego tygodnia, które być może potem rozwinę w dłuższej formie na blogu,
  • rzeczami związanymi z podróżowaniem, stylem bycia, lifestylem w węższym, czy szerszym zakresie,
  • planami na kolejne tygodnie.

Chciałbym, aby to wszystko było pokazane w przystępnej formie, tak aby motywować do dalszego działania zarówno siebie jak i Was w drodze do realizacji Waszych planów. Pokazać Wam, że przy odpowiednim zarządzaniu czasem, osiągnięcie najrozmaitszych celów – prywatnych, czy zawodowych – jest jak najbardziej możliwe. Seria LevelUp ma być zarówno dziennikiem jak i drogowskazem dla mnie oraz dla Was.

Tutaj skończymy ten wpis, a w poniedziałek albo wtorek (pewnie we wtorek, bo mam wyjazd w weekend i mogę nie zdążyć z przygotowaniem materiałów) pojawi się pierwsze podsumowanie obecnego tygodnia.

Aktualizacja 05.09.2023

Na początku zakładałem, że wpisy będą miały charakter tygodniowy. Niestety przy obecnym obłożeniu projektami i obowiązkami będę musiał to prowadzić w formie comiesięcznej. Wolę przez ten czas stworzyć więcej fajnych treści, którymi będę mógł się z Wami podzielić niż zajmować się cały czas przygotowywaniem wpisów. Tak po prostu będzie chyba najwygodniej w tej formule serii LevelUp.